قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲ می باشد.

آموزش و پیشگیری اولویت جدی مدیریت بحران استان است /رشد سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت بحران خوزستان

سخت افزاری

امید بن عباس در آیین تکریم و معارفه مدیر کل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در اداره کل مدیریت بحران خوزستان در چند سال اخیر اظهار کرد: وضعیت مدیریت بحران از نظر امکاناتی سخت افزاری و نرم افزای نشان از پیگیری‌ها و پشتکار مدیر کل مدیریت بحران در چند سال گذشته این اداره کل دارد که توانستند با تلاش، همکارانی را گرد هم بیاورند که با عشق بتوانند این روزها را برای مدیریت بحران خوزستان رقم بزنند.

به گزارش پایگاه خبری تب و تاب نیوز، او با اشاره به ابر بحران سیلاب در خوزستان گفت: اوج تلاش های مدیریت بحران خوزستان، در سیل اخیر نمایان شد و ما شاهد بودیم که سازماندهی این اداره کل در چالش بزرگ سیلاب، خود را به شکلی موفقیت آمیز بروز داد.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان افزود: زمانی در استان خوزستان شاهد قطعی برق مکرر و برنامه ریزی شده بودیم اما طی سال ها اخیر با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های استاندار و دیگر مدیران متولی امروز با کمبود برق مواجه نیستیم.

بن عباس با اشاره به تلاش های گسترده برای رفع مطالباتی که از گذشته وجود داشته، بیان کرد: در مقایسه امروز با گذشته متوجه برطرف شدن بسیاری از چالش ها هستیم و همین امر خود جای امیدواری دارد و تلاش ما بر این است که در این مسیر گام برداریم.

بیشتر بخوانید:
توزیع ۶۰ هزار ماسک بین دانشگاه های علوم پزشکی و دستگاه های خدماتی خوزستان/لزوم توجه جدی به تجهیز نقاهتگاه های استان/ضرورت هوشیاری در حوزه سیلاب
فقدان زیرساخت‌ها و اشتباهات رایج مدیران علت مشکلات عدیده خوزستان است/ لزوم تسریع در لایروبی کانال های فاضلاب و معابر شهری/ مدیران ما در کشور و خوزستان اعتقادی به مقوله پیشگیری ندارند/ باید فرهنگ بیمه را در خوزستان رواج داد
او اضافه کرد: نگاه ما به حل مشکلات استان در حوزه مدیریت بحران بر اساس قانون مدیریت بحران است و محوریت کار و عمل ما متناسب با اسناد بالا دستی، سند ملی راهبردی مدیرت بحران، برنامه عملیاتی کاهش سوانح و سند جامع آموزش مدیریت بحران است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما در اداره کل مدیریت بحران با توجه به نقش و وظیفه ذاتی این اداره کل، ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های متولی در راستای تسهیل در رفع بحران ها است.

بن عباس در پایان بر اهمیت آموزش در مدیریت بحران تاکید کرد و افزود: توجه به آموزش، آگاهی بخشی و پیشگیری، از جمله اولویت های ما در مدیریت بحران به شمار می رود.