قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه ویدئو کنفرانس با مسئولان سواد آموزی سراسر استان عنوان کرد ؛ سواد آموزی یکی از اولویت های اصلی آموزش و پرورش در خوزستان است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: هم اندیشی و برنامه ریزی در جهت ارتقای شاخص های سواد آموزی از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است.
به گزارش پایگاه خبری تب و تاب نیوز ؛ کورش مودت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان ظهر امروز یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹ در جلسه ویدئو کنفرانس سوادآموزی که به صورت مجازی و با حضور مسئولان سواد آموزی در سراسر استان برگزار شد با اشاره به لزوم هم اندیشی و برنامه ریزی دقیق در جهت ارتقاء شاخص های سواد آموزی در استان خوزستان گفت: تشکیل جلسات راهبردی و پیش بینی راهبردهای مناسب در جهت همکاری و تعامل با دستگاه‌های مختلف برای ارتقای شاخص های سواد آموزی باید در اولویت فعالیت ها قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه پوشش تحصیلی، انسداد مبادی بیسوادی، بازگرداندن بازماندگان از تحصیل و افزایش نرخ پیش دبستانی از جمله اولویت‌های کلی آموزش و پرورش در استان هستند عنوان کرد: زیرساخت جلوگیری از بیسوادی و کاهش نرخ بی سوادی در جامعه افزایش پوشش تحصیلی در سراسر استان است.
مودت با اشاره به اینکه بیش از ۵۲۰۰ بازمانده از تحصیل تاکنون شناسایی و سه هزار نفر از آنها تحت پوشش آموزش‌های لازم قرار گرفته‌اند؛ گفت: تشخیص عوامل بازماندگی و اقدامات جدی در جهت کاهش نرخ بازماندگی یکی از اولویت هایی است که باید مد نظر مدیران آموزش و پرورش در سطح استان باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان اضافه کرد: برنامه‌ شاد به عنوان پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش با بیش از ۱۶ میلیون کاربر در سراسر کشور فرصت مناسبی در جهت افزایش فرصت عدالت آموزشی در بین دانش آموزان است.
وی با اشاره به اینکه سوادآموزی در آموزش و پرورش استان با جدیت دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: سوادآموزان متعددی در استان و عرصه‌های موفقیت علمی رسیدن که نشان از توانمندی آنها و برنامه ریزی های صحیح صورت گرفته است‌ .