قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ می باشد.

درخواست و انتظار مردم مسجدسلیمان از استاندار خوزستان :زحمات و تلاش های صادقانه فرماندار مسجدسلیمان را تکریم و پاس بدارید

شهر مسجدسلیمان سالهاست که دستخوش و گرفتار آفت سوء تدبیرها و سوء مدیریت ها گردیده و هرروز عقبگرد قابل ملاحظه ای را در روند پیشرفت شهر شاهد بوده ایم.
تا اینکه در تغییر و تحول فرمانداران قبل از انتخابات مجلس دکتر محمد پاکدل با حکم دکتر غلامرضا شریعتی فرماندار مسجدسلیمان شد.
دکتر محمد پاکدل فرماندار باسواد؛پاکدست و پرکارترین فرماندار حال حاضر خوزستان،توانسته در مدت حضور با جذب سرمایه گذاران؛ شهر را به جهت خروج از بن بست فعلی پیش ببرد.
توسعه و ترمیم راههای مواصلاتی شهر؛نظارت قاطعانه و دقیق بر اصناف؛نظارت دقیق بر دستگاههای اجرایی و اداری مسجدسلیمان جهت انجام بهینه ی کار و تکریم ارباب رجوع و حضور دائمی و شبانه روزی در کنار مردم ‌‌و پیگیری مجدانه و کم نظیر پروژه های عمرانی سطری چند از عملکرد و کارنامه ی درخشان دکتر محمد پاکدل فرماندار محبوب مسجدسلیمان است.
ایشان در مدت حضور با شجاعت تمام با متخلفین برخورد قاطع و قانونی نموده و جلوی بسیاری از مافیاهایی که ریشه در دهها سال مکیدن خون شهر داشته اند ایستاده است.
عملکرد محمد پاکدل طی مدت حضور از درخشان ترین عملکردهای مجموعه ی وزارت کشور طی ۴۰سال اخیر در مسجدسلیمان و حتی خوزستان بوده است بطوری که تاثیر عملکرد قاطعانه و کاملا طبق برنامه و دانش محور دکتر محمد پاکدل در شهر محسوس و برای مردم مظلوم شهر کاملا ملموس بوده است.
لذا از نماینده ی محترم و دلسوز شهرمان دکتر علیرضا ورناصری خواهشمندیم که با حمایت قاطع از فرماندار شجاع؛مردمی و محبوب شهر برای رفع محرومیت ها و مشکلات شهر اقدام و حرکت نماید.
همچنین از استاندار محترم دکتر غلامرضا شریعتی نیز تقاضامندیم که با حمایت و قدردانی ویژه از زحمات دکتر محمد پاکدل ایشان را در راه سخت و پرپیچ و خمی که همانا به آبادانی و شکوفایی شهر اولین ها منتج می شود یاری و مساعدت نمایند.
باشد که با تکریم درخور شان و شایسته ی ایشان سایر فرمانداران و مسئولان استان نیز به تلاش و مجاهدت بیشتر تشویق گردند.
جمعی از فعالین و مردم شهر مسجدسلیمان