قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ می باشد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مطرح کرد:اعلام آمادگی اکسین برای تامین نیاز معادن کوچک به ورق های ضد سایش

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه این شرکت ماموریت اصلی شرکت تولید ورق های مورد نیاز صنعت نفت و گاز است گفت: در سال ۹۸ و در سال جاری موفق به اجرا و بومی سازی ورق های مورد نیاز پروژه خط انتقال گوره به جاسک شدیم .
به گزارش پایگاه خبری تب و تاب نیوز ؛ وی افزود: این پروژه در برهه کنونی کشور استراتژیک ترین پروژه می باشد. طول این پروژه ۱۱۰۰ کیلومتر بوده و زمینه انتقال نفت خام را از جنوب شرقی به جنوب غربی را انجام می دهد.
ابراهیمی ادامه داد: پروژه مذکور که قرار بود توسط بائواستیل چین اجرایی شود اکنون با کمک تخصص و نیروی داخلی و با همکاری و مشارکت فولاد اکسین، فولاد مبارکه و لوله سازی اهواز اجرایی شده و زمینه دسترسی به آب های آزاد را فراهم کرده و تنگه هرمز را به نوعی دور می زند.
مدیرعامل فولاد اکسین ادامه داد: برمبنای سند استراتژی که فولاد اکسین تدوین کرده این شرکت بایستی در هر سال ۳ محصول جدید را وارد بازار نماید و بر همین اساس یکی از محصولات جدیدی که در حال حاضر بر روی آن کار می کنیم ورق های اکسینار می باشد. این نوع ورق ها در صنایع معدنی استفاده می شود و در حال حاضر تماما وارداتی است.
وی خاطرنشان کرد: این پروژه نیز با همکاری فولاد خوزستان در حال اجراست و توانستیم آنرا بومی سازی نموده و اولین سفارشات آن هم ثبت شده است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: این شرکت آمادگی خود را اعلام می کند تا تمامی نیازهای معادن کوچک را در حوزه ورق های ضد سایش که معادل هاردوکس می باشد را با برند اکسینار ۴۰۰ و ۴۵۰ تامین نماید. در سال جاری دو گرید جدید A516 و A273 را برای اولین بار که به نوعی با پروژه گوره به جاسک جهت ساخت مخازن و شیرآلات مورد نیاز پروژه را در داخل بومی سازی نماییم.
وی در خاتمه گفت: معتقدم فولاد اکسین مجموعه خاصی است که توانایی آن را دارد که بالغ بر ۶ تا ۷ هزار گرید مختلف ورق را در داخل تولید نماید و سالانه ۳ تا ۵ محصول صد درصد وارداتی را در داخل بومی سازی کرده و به تولید انبوه برساند .